Во периодот од 14 до 16 март 2019 година координаторката на ...
Студентите на Факултетот за медицински науки при УГД кои имаа ...
Студентите на УГД ќе имаат можност да учествуваат на ...
Четириесетина студенти од универзитети од повеќе европски држави
УГД ги информира сите заинтересирани студенти дека имаат можност
На 24 декември, во комплексот Етно село „Тимчевски“, се одржа ...
Post by UGD Life
- Мар 21, 2019
Со настан насловен „Плати кафе со поезија“ денес Филолошкиот факултет заедно со Универзитетската библиотека „Гоце ...

Hide Main content block

  • Стипендии и конкурси
Филолошкиот факултет при УГД - Штип упатува ПОВИК
Правниот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“
Филолошкиот факултет и Институтот за странски
Фондацијата за развој на локалната заедница -
Почитувани студенти,Во рамките на тековните
Клубот на оратори заедно со Правниот факултет при
Правниот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“
Универзитетот „Гоце Делчев“ - Штип врз основа на
Амбасадата на САД во Македонија го распиша
  • 1
  • 2
  • 3

Гледај УГД ТВ!

УГД Живот

  • Последно
Post by UGD Life
- Мар 20, 2019
Традицијата на свечено промовирање на новите доктори на науки на Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип продолжува и ...

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…