Уписите на факултетите и академиите на Универзитетот „Гоце ...
Сите новозапишани студенти на Катедрата за македонски јазик и ...
Во електронска анкета што ја спроведе Универзитетот „Гоце ...
Ѓорѓи Ефремов е поранешен студент на Универзитетот „Гоце Делчев“
Дел од студентите на Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип својата
Страхил Тодоров е еден од најдобрите студенти во својата ...

Студенти

Студентите од Факултетот за информатика денес остварија средба со работодавачите од ИКТ индустријата. Целта на оваа…
Студентите на Правниот факултет денес пред своите колеги одржаа симулирано судење на процес пред Европскиот суд…
Студентите на Факултетот за медицински науки при УГД денес организираа акција за мерење на крвен притисок…
Филолошкиот факултет при УГД и германскиот деск „Проспертoп“ денес потпишаа Меморандум за соработка преку кој студентите…
Двојна одбојкарска програма ќе имаат можност да следат љубителите на спортот во Штип во сабота, 25…
Страница 4 од 71

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…