Ѓорѓи Ефремов е поранешен студент на Универзитетот „Гоце Делчев“
Дел од студентите на Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип својата
Страхил Тодоров е еден од најдобрите студенти во својата ...
Пандемијата на Ковид 19 го „зароби“ Иван Дуковски на брод во ...
Веќе добро познатиот авантурист Кристијан Митев, за кој ...
Универзитетското студентско собрание на Универзитетот „Гоце ...
Post by UGD Life
- Мај 28, 2020
Универзитетот „Св. Климент Охридски“ во Битола, Факултетот за безбедност во Скопје и Американското катче во Скопје ...

Hide Main content block

  • Стипендии и конкурси
Правниот факултет на Универзитетот „Гоце Делчев“
„Шпаркасе банка“ - Македонија и Steiermarkische
Студенти од повеќе земји, меѓу кои и Република
Центарот за климатски промени во Гевгелија и
Повик за учество во проект насловен „Тренинг за
Филолошкиот факултет при УГД - Штип упатува ПОВИК
Правниот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“
Филолошкиот факултет и Институтот за странски
Фондацијата за развој на локалната заедница -
  • 1
  • 2
  • 3

Гледај УГД ТВ!

УГД Живот

  • Последно
Post by UGD Life
- Мај 08, 2020
Состојбата која го затекна високото образование предизвика потреба од промена во начинот на образование. УГД се ...

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…