Универзитетот Гоце Делчев преку одделот за радио и ТВ изработи
Александар Лонгуров и Стефан Коцев се двајцата студенти од ...
Студенти и професори од УГД учествуваат на Урбан спорт фест во
Студентите на Земјоделски факултет првпат учествуваа на еден од
Над 90 ученици од средните угостителски училишта во земјава и ...
Студентите на УГД однесоа прво и трето место на традиционалниот
Post by UGD Life
- Окт 09, 2019
Универзитетот Гоце Делчев преку одделот за радио и ТВ изработи еден нов вид на магазин за сите студенти и средношколци. ...

Hide Main content block

  • Стипендии и конкурси
Центарот за климатски промени во Гевгелија и
Повик за учество во проект насловен „Тренинг за
Филолошкиот факултет при УГД - Штип упатува ПОВИК
Правниот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“
Филолошкиот факултет и Институтот за странски
Фондацијата за развој на локалната заедница -
Почитувани студенти,Во рамките на тековните
Клубот на оратори заедно со Правниот факултет при
Правниот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“
  • 1
  • 2
  • 3

Гледај УГД ТВ!

УГД Живот

  • Последно
Post by UGD Life
- Окт 08, 2019
Универзитетот „Гоце Делчев“ преку одделението за меѓународна соработка го организираше Еразмус денот 2019. Ваков ...

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…