Студентската организација за студенти по медицина (СОМА) се ...
Универзитетското студентско собрание на УГД во соработка со ...
Универзитетот „Гоце Делчев“ - Штип во соработка со Мајкрософт ...
Почитувани студенти на УГД, Пандемијата ни ја ограничи можноста
Студентите од Технолошко-техничкиот факултет под менторство на
Неколку студенти од Универзитетот „Гоце Делчев“ изминатиот ...

Студенти

Студентската организација за студенти по медицина (СОМА) се вклучи во хуманитарната акција за доделување на новогодишни…
Универзитетското студентско собрание на УГД во соработка со Општинската организација на Црвен крст – Штип и…
Универзитетот „Гоце Делчев“ - Штип во соработка со Мајкрософт нуди една нова програма Student Ambassadors Programme…
Почитувани студенти на УГД, Пандемијата ни ја ограничи можноста за движење, но не и мотивацијата, спортскиот…
Студентите од Технолошко-техничкиот факултет под менторство на вонреден професор м-р Ванѓа Димитријева-Кузманоска на 24.10.2020 година со…
Страница 1 од 73

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…