Универзитетот „Гоце Делчев“ во Штип и оваа година преку ...
Студентите на додипломски и постдипломски студии имаат одлична
Мајкрософт организира Инфо сесија за една од најкорисните ...
40 студенти од повисоките години на Факултетот за медицински ...
Спортскиот и културен центар при УГД организира вебинар на тема
Традиционално, по деветти пат, во пресрет на патрониот празник

Наука

На Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип се одржа презентација на проектот „Следење на аерозагадувањето во Скопје“…
Факултетот за туризам и бизнис логистика и УГД го реализираа вториот од серијата вебинари поврзани со…
Економскиот факултет при Универзитет „Гоце Делчев” во Штип ќе биде домаќин на Tретата меѓународна научно-стручна конференција…
Студентски организирана медицинска асоцијација СОМА) ве поканува на работилница на тема „Етички дилеми при трансплантација на…
Факултетот за туризам и бизнис логистика е домаќин на вебинар „Влијанието на ковид-19 врз економските движења:…
 Прв отворен повик за Крос-домен експерименти за трансфер на технологија (CTTE)
Страница 1 од 50

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…